Serwis układu klimatyzacji

Serwis układu klimatyzacji

 


Korzyści

Po serwisie można zauważyć:

  • cichszą pracę kompresora

  • bezawaryjną pracę kompresora

  • oczyszczone powietrze

 

Problem

W samochodowych układach klimatyzacji powstają grzyby, pleśnie i inne mikroorganizmy, które kumulują się na parowniku i są transportowane do wnętrza pojazdu powodując alergie i złe samopoczucie oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo olej w układzie klimatyzacji szybko się utlenia powodując głośną pracę sprężarki, a w ostateczności kosztowną jej naprawę.

Rozwiązanie

Serwis klimatyzacji BG spowoduje oczyszczenie wewnątrz całości układu powodując jego długą bezawaryjną pracę. Usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni parownika – grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów spowoduje, że powietrze wewnątrz pojazdu będzie świeże i pozbawione nieprzyjemnych zapachów. Po gruntownym przeglądzie układu klimatyzacji zostanie uzupełniony olej w układzie, zmieniając jego wydajność i powodując obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu nawet o kilka stopni Celsjusza. 

 

Zobacz rezultaty serwisu układu klimatyzacji BG


Grzyby, bakterie i inne zanieczyszczenia znajdujące się na parowniku zmniejszające przepływ powietrza oraz powodujące nieprzyjemne zapachy wewnątrz pojazdu.

 

 

      

Serwis klimatyzacji BG przywraca wydajność chłodzenia/ogrzewania i odświeża wnętrze pojazdu.

 

Serwis układu klimatyzacji
      BG Poland artso web design